Sprostredkovanie kúpy

Služba ju určená pre klientov, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu nájsť nehnuteľnosť vhodnú na kúpu alebo prenájom.

  • Neviete nájsť nehnuteľnosť spĺňajúcu vaše predstavy?
  • Bojíte sa podvodníkov s nehnuteľnosťami?
  • Chcete vyjednať výhodnejšie podmienky pri kúpe vašej nehnuteľnosti?

Ak ste aspoň na jednu z predchádzajúcich otázok odpovedali kladne, služba je vhodná práve pre Vás.

Ako to prebieha?

Stanovenie výberových kritérií

Váš agent vám ako prvé pomôže usporiadať vaše výberové kritériá, ktoré sú prvým dôvodom, prečo kupujúci dlho hľadajú a nenachádzajú pre nich vhodnú nehnuteľnosť. Pomôže vám zreálniť kritériá tomu, čo je na trhu možné kúpiť a tiež navrhne smery, ktorými vás ani nenapadlo sa pozerať. Prejde si s vami históriu vášho bývania, potreby a želania tak, aby ste mali dokonalý zoznam kritérií, na základe, ktorých sa budete vedieť dobre rozhodnúť.

Prehľad trhu

Na základe vytvoreného zadania vám začneme hľadať vhodné nehnuteľnosti na kúpu. Overíme aktuálnosť uverejnených ponúk predtým ako vám ich zašleme. Váš skúsený agent vie, už na základe inzerátov odhadnúť aj parametre ponúk, ktoré nie sú zverejnené. Vy tak získate vybrané, overené alternatívy na kúpu namiesto záplavy nerelevantných inzerátov.

Rokovanie o podmienkach

V tomto kľúčovom bode kúpy bude váš osobný agent na nezaplatenie. Pomôže vám nielen nezávisle potvrdiť správny výber danej nehnuteľnosti, ale tiež zistí všetky okolnosti, týkajúce sa jej predaja, ktoré mu napovedia aká je vaša vyjednávacia pozícia. Ide o živú nehnuteľnosť a je potrebné konať rýchlo, alebo ste jediný záujemca a môžete rokovať o cene? Váš agent vás zastúpi v rokovaní a vyjedná za vás tie najlepšie podmienky kúpy.

Zmluvný servis

Aj vy môžete využiť všetky výhody, ktoré našim klientom ponúka služba Sprostredkovanie kúpy. Dovoľte nám spolu s vami spraviť to správne rozhodnutie.