Zrenovovaný hotelový rezort so štýlovo upraveným zeleným areálom

Špecifikácia

Druh obchodu: 
Predaj
Typ nehnuteľnosti: 
Iné
Zastavaná plocha: 
697.00 m2
Rozloha pozemku: 
8 501.00 m2
Stav: 
Po rekonštrukcii
Vybavenie: 
Zariadený
Nadzemných podlaží: 
3
Vykur. palivo: 
Plyn
Parkovanie: 
Vlastné
Výťah: 
Áno

Plne zrekonštruovaný 20 izbový hotelový rezort je situovaný v tesnej blízkosti vodnej nádrže Sĺňava, ktorá je centrom voľno športových aktivít v kúpeľnom meste Piešťany.
Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia a obnovy vybavenia, sanity, rozvodov a bezpečnostného systému.
Areál rezortu tvorí park upravený záhradným architektom, posedenie v japonskom štýle, koliba s kozubom a priestorom na grilovanie, detské ihrisko, tenisový areál. Parkovanie je priamo pred hotelom zabezpečené kamerovým systémom.  
Ubytovacie priestory poskytujú na výber dvoj, trojlôžkové izby a apartmány situované na oboch podlažiach, pričom každá izba je vybavená kúpeľňou s WC.
Rezort je vybavený vstupnou recepciou, plne funkčnou kuchyňou, ponúka relaxačné možnosti v podobe sauny, solárium, fitnes centrum, konferenčný priestor s kapacitou 20 osôb, veľkú terasu s výhľadom na areál a rekreačnú časť Sĺňava.
Priestranný a tichý areál hotela je obklopený zeleňou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok. V blízkom a vzdialenejšom okolí je veľa možností kultúrneho a spoločenského vyžitia s cieľom toho správneho využitia Vášho voľného času. Milovníci vodných športov si okrem plávania môžu vychutnať vodné lyžovanie, kanoistiku, veslovanie, windsurfing či jachting.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.
 
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na č. 0908/713534.
 

Maklér: 

Silvia Vozárová

Mail: 
vozarova@novareality.sk
Mobil: 
0908 713 534
Oblasť: 
Piešťany

Zaujímam sa o túto nehnuteľnosť

Visitor Info
Táto správa bude automaticky poslaná e-mailom maklérovi, ktorý Vás bude čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme za Váš záujem !!!
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.