Zrenovovaný hotelový rezort so štýlovo upraveným zeleným areálom

Špecifikácia

Druh obchodu: 
Predaj
Typ nehnuteľnosti: 
Iné
Zastavaná plocha: 
697.00 m2
Rozloha pozemku: 
8 501.00 m2
Stav: 
Po rekonštrukcii
Vybavenie: 
Zariadený
Nadzemných podlaží: 
3
Vykur. palivo: 
Plyn
Parkovanie: 
Vlastné
Výťah: 
Áno

Plne zrekonštruovaný 20 izbový hotelový rezort je situovaný v tesnej blízkosti vodnej nádrže Sĺňava, ktorá je centrom voľno športových aktivít v kúpeľnom meste Piešťany.
Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia a obnovy vybavenia, sanity, rozvodov a bezpečnostného systému.
Areál rezortu tvorí park upravený záhradným architektom, posedenie v japonskom štýle, koliba s kozubom a priestorom na grilovanie, detské ihrisko, tenisový areál. Parkovanie je priamo pred hotelom zabezpečené kamerovým systémom.  
Ubytovacie priestory poskytujú na výber dvoj, trojlôžkové izby a apartmány situované na oboch podlažiach, pričom každá izba je vybavená kúpeľňou s WC.
Rezort je vybavený vstupnou recepciou, plne funkčnou kuchyňou, ponúka relaxačné možnosti v podobe sauny, solárium, fitnes centrum, konferenčný priestor s kapacitou 20 osôb, veľkú terasu s výhľadom na areál a rekreačnú časť Sĺňava.
Priestranný a tichý areál hotela je obklopený zeleňou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok. V blízkom a vzdialenejšom okolí je veľa možností kultúrneho a spoločenského vyžitia s cieľom toho správneho využitia Vášho voľného času. Milovníci vodných športov si okrem plávania môžu vychutnať vodné lyžovanie, kanoistiku, veslovanie, windsurfing či jachting.
Budova nemá vypracovaný energetický certifikát.
 
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na č. 0908/713534.
 

Maklér: 

Silvia Vozárová

Mail: 
vozarova@novareality.sk
Mobil: 
0908 713 534
Oblasť: 
Piešťany

Zaujímam sa o túto nehnuteľnosť

Visitor Info
Táto správa bude automaticky poslaná e-mailom maklérovi, ktorý Vás bude čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme za Váš záujem !!!
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.