Novostavba prízemného rodinného domu - Madunice

Špecifikácia

Cena: 
155 000.00€
Druh obchodu: 
Predaj
Typ nehnuteľnosti: 
Dom
Vlastníctvo: 
Osobné
Úžitková plocha: 
139.00 m2
Rozloha pozemku: 
790.00 m2
Rok výstavby: 
2016
Rok kolaudácie: 
2016
Izieb: 
4
Garáží: 
1
Stav: 
Novostavba
Materiál: 
Tehla
Vykur. palivo: 
Plyn

Ponúkame na predaj novostavbu prízemného štvorizbového rodinného domu v obci Madunice. Nehnuteľnosť sa nachádza v novej lokalite, v zástavbe rodinných domov. Je situovaný na pozemku o výmere 790 m². Úžitková plocha domu je 139 m2, 15 m² terasa, 60 m² úložný priestor v podkroví. Pri výstavbe RD bol kladený dôraz na kvalitné stavebné materiály (kvalitná tehla, krov, sedlová strecha Bramac, plastové okná s hliníkovým posunom Realtec), v cene sú zahrnuté: terénne úpravy, chodník, príjazdová cesta do garáže domu, zámková dlažba, oplotenie, terasa a jej zastrešenie, plastové okná s izolačným trojsklom, vchodové dvere, kompletnú el. inštaláciu vrátane TV a internet. rozvodov, podlahové kúrenie v celom dome s kotlom, sádrové omietky, potery a sadrokartónový strop, zateplenie, vonkajšia fasáda, predpríprava na tepelné čerpadlo. Možná aj predpríprava na krb. RD sa predáva v stave holodom. Po dohode možnosť dokončenia do štandardu (predpokladaná cena dokončenia je cca 10.000 EUR). Kolaudácia - december 2016.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908/713534.
• Cena za nehnuteľnosť uvedená v tomto inzeráte nemusí byť konečná a bude stanovená/určená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim.
• Zabezpečujeme finančné poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárneho úveru na financovanie kúpy Vašej nehnuteľnosti.

Maklér: 

Silvia Vozárová

Mail: 
vozarova@novareality.sk
Mobil: 
0908 713 534
Oblasť: 
Piešťany

Zaujímam sa o túto nehnuteľnosť

Visitor Info
Táto správa bude automaticky poslaná e-mailom maklérovi, ktorý Vás bude čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme za Váš záujem !!!
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.