Krásna chalupa pri Piešťanoch

Špecifikácia

Cena: 
109 900.00€
Druh obchodu: 
Predaj
Typ nehnuteľnosti: 
Iné
Vlastníctvo: 
Osobné
Zastavaná plocha: 
83.00 m2
Rozloha pozemku: 
415.00 m2
Stav: 
Po rekonštrukcii
Materiál: 
Tehla

Murovaná rekreačná chata charakteru rekreačný dom sa nachádza v lokalite Zelená voda neďaleko diaľničného privádzača D1 v zelenom prostredí, neďaleko jazera v rekreačnej zóne pri Novom Meste nad Váhom. Nehnuteľnosť prešla v roku 2002 celkovou rekonštrukciou, čím nadobudla štandard výnimočného rekreačného bývania. Vykonané rekonštrukcie: ústredné kúrenie, obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere, murovaný krb 2x, spevnené plochy na pozemku, altánok s vybavením, strecha, oplotenie, vstupná brána, záhrada navrhnutá architektom na celom pozemku.
Prízemie: vstup, dve spálne, sklad.
Poschodie: kuchyňa, obývačka, kúpeľňa s toaletou.
Chata je napojená na elektriku, vodu, kanalizáciu, internet, taktiež je na pozemku studňa. Využívala sa na trvalé bývanie, preto sa nachádza vo vynikajúcom technickom stave a kondícii. Mesačné náklady pri celoročnom užívaní predstavujú 80 €/mesiac. Orientácia: S/J.
Ideálny pozemok okolo chaty dotvára záhradníkom upravovaná záhrada, okrasná zeleň, altánok pre posedenie a oddych s ďalším krbom, prístrešok pre os.auto. K pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta. Okolité chaty sú využívané rekreačne, ale aj trvalo, veľkou výhodou je aj blízkosť jazera.
Zelená voda je lokalita určená na rekreáciu. Nachádza sa 2 km od Nového Mesta nad Váhom a z hľadiska dopravnej dostupnosti je lokalita sprístupnená blízkou diaľnicou, ale aj autobusovou či železničnou stanicou. Areál a blízke okolie poskytuje množstvo príležitostí na trávenie voľného času a oddych, niektorým aj pokojné celoročné bývanie. Investori v tejto lokalite plánujú rôzne investičné aktivity ako výstavba rekreačných domov, menší aquapark... Ich budúca realizácia zdvihne komfort celej zóny.
Zastavaná plocha chaty: 83 m²
Altánok: 21 m²
Pozemok: 415 m²

Maklér: 

Petra Procházková

Mail: 
prochazkova@novareality.sk
Mobil: 
0917 388 491
Oblasť: 
Piešťany

Zaujímam sa o túto nehnuteľnosť

Visitor Info
Táto správa bude automaticky poslaná e-mailom maklérovi, ktorý Vás bude čo najskôr kontaktovať. Ďakujeme za Váš záujem !!!
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.